تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ دل - 4.5 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

تعمیر لپ تاپ dell: چه چیز و چطور میتواند نادرست باشد؟

شما چقدر کامپیوترتان را می شناسید؟

کارشناسان نمایندگی دل معتقدند مهم نیست که شما چطور از دستگاه تان استفاده می کنید، آن از تعدادی قطعه و سخت افزار ساخته شده که بسیاری از آنها برای درست کار کردن متکی بر دیگر قطعات هستند.

از آنجایی که بسته به نیاز کاربران برخی از دستگاه ها باید سخت افزارهای بیشتری نسبت به بقیه داشته باشند، اما چند قطعه ی اصلی هستند که در همه ی دستگاه ها به صورت مشترک وجود دارند.نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت میکند.

برخی از این قطعات بدین شرح می باشند:

مانیتور که نشان دهنده ی تصاویر مورد نظر شماست. اگر شما قادر به استفاده از مانیتورها باشید، مشکلاتی که برای آنها پیش می آید نمیتواند مانع از کار کردن شما با آنها شود.

تعمیر لپ تاپ دل

تعمیر لپ تاپ دل
تعمیر لپ تاپ دل - 4.7 out of 5 based on 21 votes

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

بدون شک یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین برند هایی که در زمینه تولید لپ تاپ فعالیت دارد برند Dell میباشد.نام این کمپانی امریکایی که برگرفته از موسس آن یعنی مایکل دل است سالهای متمادی از پرفروش ترین لپ تاپ های دنیا بوده است.به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل این روزها کمپانی های بسیاری در زمینه تولید لپ تاپ در رقابت هستند و به گزارش نمایندگی دل این روزها در ایران این برند از فروش بسیار پایینی در ایران برخوردار است.شاید  یکی از دلایل آن را زوم کردن برخی از وارد کنندگان و فروشندگان روی برند های خاص بتوان عنوان کرد.

کارشناسان نمایندگی دل اینگونه گزارش میدهند که ضعف برخی از سری های خانگی لپ تاپ  دل مثل Inspiron  و اداری Vostro در سالهای نه چندان دور باعث شده تا دید بسیاری از مصرف کنندگان نسبت به این برند عوض شود.نا گفته نماند برخی از مدل های لپ تاپ دل مانند Latitude  و XPS همچنان از سردمداران و بهترین های لپ تاپ دنیا هستند به خصوص Latitude که طرفداران خاص خود را دارد و برای مصارف صنعتی ، پروژه ها ، کارهای سنگین و پردازشی مورد استفاده است.